První nákupy až domů – jak jsme to zvládli?

Máme za sebou první rozvoz a o první zkušenosti se s vámi chceme podělit. Račte číst dále, ať víte, jak to s námi chodí 🙂

Každý jednotlivý nákup připravený na čtvrtek 1. a pátek 2. listopadu prošel rukama Kubovi. Právě on nachystal všechny položky – od kečupů přes vajíčka a maso až po vážení zeleniny a ovoce.

Zrovna poslední dvě položky vybírá tak, aby se co nejvíce přiblížil vaší požadované váze (proto máme třeba u paprik váhu „cca“ – trefit přesně 500 gramů není úplně jednoduché).

Kuba chystá každou vaši objednávku. Nejraději u vašich objednávek dělá fajfky, že má hotovo.

 

Kdybyste přemýšleli, jak jsme vyřešili převoz chlazených potravin – věci z chlaďáků chystáme jako poslední, takže jsou do poslední chvíle v chladu. Následně je přeložíme do termoboxů a šup s nimi do auta a na cesty k našim zákazníkům!

Vyrážíme do ulic

Z našeho skladu vyrazilo menší auto Volkswagen Caddy. Už máme vyzkoušeno, že pro rozvoz ve Zlíně je to lepší volba než velká dodávka. Ta bude mít na starosti delší vzdálenosti.

První zastávka byla na Jižních Svazích. První zákaznice byla překvapená, že je v 15:30 prvním člověkem, ke kterému jsme zamířili. Potraviny totiž vozíme až odpoledne, kdy už bývají lidé doma.

Ráno také také posíláme SMS s časovým oknem, kdy dorazíme. Pokud čas nevyhovuje, stačí zavolat a domluvíme se na jiném čase předání.

Přivezení online nákupů má na starosti Tomáš, který s vůbec prvním nákupem zamířil na Jižní Svahy.

 

A kam jsme všude vezli online nákup? Vedle Zlína byl Tomáš nejdál v Otrokovicích a v Napajedlích.

Kde si mám objednávat?

Jednoduše na webu freshnakup.cz – vyplníte registrační formulář (abychom znali vaši adresu), do nedělního večera si naplníte svůj virtuální košík a následující čtvrtek nebo pátek vám nákup dovezeme až ke dveřím.

O samotném nákupu najdete všechno důležité v této aktualitě – Dary kraje Domů – online nákupy startují!

Další fotografie: