Dary kraje se spojují s Fresh nákupem!

Nákup z našeho krámku až domů? Od letošního dubna se tento sen stane skutečností. Spojujeme se s Fresh nákupem, který vozí poctivé potraviny domů od roku 2015!

Představujeme Fresh nákup

Jak bratři Lečbychovi vzpomínají na dětství na zahradě, tak Hanka Nováková z Fresh nákupu téměř vyrůstala v obchodě s potravinami, kteří vlastní její rodiče ve Slušovicích.

S postupem doby a nabitými zkušenostmi si postupně uvědomila, co ji baví a čemu se chce věnovat. To vše pak přirozeně vyplunulo do založení Fresh nákupu s nabídkou doručení nákupů lokálních potravin až domů. A tato podobná filozofie se stala základem současné spolupráce a spojení značek Dary kraje a Freshe.

Jak si mám objednat?

Pro zákazníky Fresh nákupu se zatím nic nezmění – stačí zajít na web freshnakup.cz a tam si celý nákup připravit.

Ti z vás, kteří chodí nakupovat přímo k nám do krámku, se změní drobnosti – postupně chceme do online obchodu přidat všechny potraviny, které najdete v krámku. Ruku v ruce s tím musíme domluvit větší objem objednávek od našich dodavatelů, což právě probíhá.

Je důležité říct, že ceny v krámku i na webu budou stejné.

Kde budeme vozit potraviny až ke dveřím?

Oblast rozvozu budeme stále rozšiřovat – nejdříve začneme na Zlínsku. Důležité je pro nás celou službu Dary kraje Domů dobře připravit, abyste byli od počátku spokojení. V tom nám samozřejmě velmi pomůže Hanka Nováková se svými zkušenostmi z Fresh nákupu.

 

Další fotografie: